Повернення та обмін

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів» покупець має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, якщо товар не задовольнив його за якимись причинами і не може бути використаний за призначенням.

Покупець має право на обмін товару протягом 14 днів, не рахуючи дня покупки. Обмін товару належної якості провадиться, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий покупцеві разом з товаром.

Однак обміняти або повернути таким чином можна не будь-який товар. Кабінетом Міністрів України затверджено перелік товарів належної якості, що не підлягають обміну або поверненню (Постанова КМУ від 19 березня 1994 № 172). До переліку таких товарів, також, включені:

1. Тканини.
2. Тюлегардинні і мереживні полотна.

З огляду на вищевказане, дуже важливо, при замовленні правильно визначитися з метражем, кольором і дизайном штор або тюлю.

Тканини відміряються виключно за вашими даними в замовленні, і в разі, якщо тканина вам не підійшла, її не можна обміняти або повернути. Якщо у вас є сумніви в характеристиках або відтінку тканини, ви можете проконсультуватися з нашими менеджерами за номерами, вказаними в розділі Контакти. Також, ви можете попросити зробити фото на Вайбер або замовити зразки тканин.

Обмін або повернення можливе тільки в разі виявлення браку або інших виробничих дефектів. В цьому випадку, покупцеві необхідно зв'язатися з нами будь-яким зручним способом, для обговорення умов повернення або обміну.

Однак, такі випадки малоймовірні, оскільки, наш магазин Ланіта пропонує тільки високоякісні та перевірені тканини. А при оформленні посилки, наші менеджери уважно перевіряють кожне замовлення на відповідність вимогам.

icon_chat icon_teleg icon_viber icon_mes icon_whatsapp icon_callback