Жовті штори

Монорей золотий
Оптова ціна (від одного рулону): 2.6 $
Ціна на відріз: 154грн
Тафта жовта D
Оптова ціна (від одного рулону): 2.6 $
Ціна на відріз: 154грн
Штора мікровелюр Juvena SVR-1788
Оптова ціна (від одного рулону): 6.4 $
Ціна на відріз: 329грн
Штори блекаут двосторонній Elis SB-1992
Оптова ціна (від одного рулону): 11.5 $
Ціна на відріз: 540грн
Штори блекаут двосторонній Elis SB-7755
Оптова ціна (від одного рулону): 11.5 $
Ціна на відріз: 540грн
Штори в смужку Mexx SP-1412
Оптова ціна (від одного рулону): 4.4 $
Ціна на відріз: 240грн
Штори льон Landor SLD-2004
Оптова ціна (від одного рулону): 8.8 $
Ціна на відріз: 434грн
Штори мікробархат Veronica SMB-7806
Оптова ціна (від одного рулону): 8.2 $
Ціна на відріз: 414грн
Штори панно з купоном Isadora SPK-1957
Оптова ціна (від одного рулону): 11.3 $
Ціна на відріз: 536грн
Штори структурку Mexx SSP-1549
Оптова ціна (від одного рулону): 4 $
Ціна на відріз: 227грн
Штори-нитки однотонні жовті
360грн 304грн

Навіть самі звичайні жовті штори можуть відкрити безмежний простір для творчості і втілення в життя неймовірної кількості ідей. Вони будуть однаково ефектно виглядати як в кімнаті звичайної квартири, так і в заміському особняку. Різні відтінки сонячного кольору в каталозі підійдуть не тільки до кімнати або дитячої, а й до суворої атмосфери кабінету.

З чим гармонує жовта тюль?

Всі дизайнери при виборі колірної гами для приміщення акцентують увагу на правильному поєднанні фактур, прикрас і контрастних кольорів, а також стежать за тим, щоб вони не повторювалися і не було перенасичення. Жовті гардини цілком універсальні і підходять для багатьох стилів (класичний, хай-тек, мінімалізм), звичайно, дивлячись з чого вони виготовлені.

Купити жовтий тюль рекомендують, якщо в приміщенні присутні:

  • м'які меблі пастельних відтінків (білий, бежевий і інші), об'ємні столи і шафи зі світлого дерева;
  • на шпалерах і панелях є золотий візерунок (жовті фіранки візуально розширять простір і не будуть відволікати від основних елементів декору);
  • великі високі вікна (жовта тюль виглядає легко і повітряно, їй можна надати різну форму і зробити струмуючий хвильовий ефект, щоб підкреслити висоту вікон і пом'якшити великий потік світла).

Доведено, що жовті відтінки стимулюють до роботи і створюють енергійну атмосферу, тому такі тони також рекомендують для оформлення робочих приміщень і офісів.

Вітальня зі шторами жовтого кольору

У будь-якому житлі вітальня буде асоціюватися з комфортом і навіть урочистістю. Доставка і використання штор золотистих тонів, як правило, має саме такий ефект. Якщо проявити трохи фантазії, то тканину такого кольору в залі можна надзвичайно вдало доповнити будь-якими кораловими, салатовим і навіть блакитними відтінками. Головне при їх продажу і використанні не перейти межі несмаку і легковажності. Щоб купити жовті штори в Україні, як правило, досить обійти лише пару найближчих магазинів.

Жовтий колір в робочому кабінеті

Мало хто знає, що раціонально підібравши жовтий колір, можна стимулювати розумову діяльність і працездатність. Практично будь-який кабінет в Києві можна радикально і недорого перетворити портьєрами будь-якого пісочного відтінку. Вони будуть благотворно впливати на господаря кабінету, не привертаючи до себе зайвої уваги.

Штори жовтого кольору в інтер'єрі дитячої

З оздобленням дитячої кімнати штори жовтого кольору будуть поєднуватися чудово. Такі гарні відтінки в дитячій будуть сприяти розкриттю як розумового, так і фізичного потенціалу малюка. Саме жовтим шторам вдасться зарядити його бадьорістю і енергією. Однак з додаванням до жовтих шпалер таких штор бажано не перестаратися. Якщо інтер'єр кімнати з меблями буде занадто «жовтим», дитині буде важко в ній засипати.

Спальня і штори жовтих відтінків

Дизайн із застосуванням жовтих штор можна назвати оптимальним рішенням. У такій спальні на фото буде досить проблематично відпочивати. Для спальні ідеальним варіантом стане будь-який інший світлий відтінок, готовий сприяти радісному пробудженню. Існуючі ціни на жовті штори в Одесі роблять їх цілком доступними.

Використання жовтого кольору на кухні

Для новинок сонячного кольору саме кухню можна вважати ідеальним полігоном. У її господині неодмінно з'явиться стимул до готування смачних страв. Навіть вченим вдалося підтвердити, що використання в інтер'єрі жовтого кольору відмінно сприяє засвоєнню їжі і стимулює обмінні процеси організму.

Висновки

Ясно одне - недорого придбані оптом штори жовтих тонів надзвичайно багатогранні і можуть успішно застосовуватися в приміщеннях з різним призначенням.

Серед особливостей жовтої тканини для штор слід виділити наступні:

  • З білими, зеленими і блакитними тонами вона поєднується найкраще;
  • Жовтий колір додає простору легкості.

Найчастіше зараз жовтими шиють такі штори:

  • Штори прямого (класичного) типу;
  • Штори рулонні (римські);
  • «М'які» ламбрекени.

Однак не позбавлені штори жовтих відтінків і деяких недоліків:

  • Яскраво-жовті тони стимулюють діяльність мозку, не дозволяючи тому розслабитися;
  • Використовувати штори жовтого кольору в спальнях і дитячих кімнатах слід обмежено.

Раціональне використання придбаних в інтернет-магазин штор Ланіта здатне навіть найпохмуріший приміщення наповнити позитивом і зарядити оточуючих енергією.

icon_chat icon_teleg icon_viber icon_mes icon_whatsapp icon_callback