пошив тюля на тасьмі пошив штор на тасьмі
Пошиття тюлю на тасьму
Ціна за м/пог: 60 грн


Дізнатися більше >
Пошиття штор на тасьму
Ціна за м/пог: 68 грн


Дізнатися більше >
пошив тюля на петлі пошив штор на петлі
Пошиття тюлю на петлях
Ціна за м/пог: 150 грн

Дізнатися більше >
Пошиття штор на петлях
Ціна за м/пог:
160 грн

Дізнатися більше >
пошив тюля на люверси пошив штор на люверси
Пошиття тюлю на люверсах
Ціна за м/пог: 180 грн

Дізнатися більше >
Пошиття штор на люверсах
Ціна за м/пог:
190 грн

Дізнатися більше >
пошив ручна закладка пошив ручна закладка
Пошиття тюлю (ручна закладка)
Ціна за м/пог:
130 грн

Дізнатися більше >
Пошиття штор (ручна закладка)
Ціна за м/пог:
140 грн

Дізнатися більше >
пошив ламбрекенів пошив скатертин
Пошиття ламбрекенів
Ціна за м/пог від
355 грн

Дізнатися більше >
Пошиття скатертин
Ціна за штуку від
135 грн

Дізнатися більше >
пошив подушок пошив підхватів
Пошиття наволочок
Ціна за штуку від
90 грн

Дізнатися більше >
Пошиття підхватів
Ціна за штуку:
50 грн

Дізнатися більше >
пошив покривал пошив штор
Пошиття покривал
Ціна за 1 кв.м від
400 грн

Дізнатися більше >
Інші роботи
Ціна обговорюється


Дізнатися більше >
пошив буфів
Пошиття буфів
Ціна за м /пог від
205 грн

Дізнатися більше >


Пошиття гардин на замовлення — популярна послуга. У даній тенденції немає нічого дивного, оскільки штори — це необхідний елемент інтер'єру, який виконує декоративну функцію. Красиві фіранки в приміщенні дозволяють створювати особливий настрій. Вони захищають кімнату від яскравого світла, сонячних променів. Грамотно підібрані штори демонструють тонкий смак своїх власників.

Вибір тканини для пошиття штор на замовлення

Важливі фактори при виборі тканини для пошиття штор на замовлення — візерунок, колір, а також фактура матеріалу. Вибираючи відтінок, необхідно враховувати колірну гамму, в якій виконано приміщення. В залежності від уподобань, покупець може вибрати більш світлу або навпаки, темну тканину. Дуже важливо, щоб штори, пошиті на замовлення, поєднувалися, але не зливалися з інтер'єром. Теплі відтінки (червоний, жовтий) здатні надати затишок, тепло будь-якій кімнаті. Якщо покупець зупиняє вибір на матеріалі з візерунком, необхідно брати до уваги розміри кімнати, ступінь освітлення.

Якщо в кімнаті слабке освітлення, рекомендується вибирати повітряні і легкі матеріали світлих відтінків. Відмінний варіант для таких кімнат — штори, мають підхвати. Фахівці не рекомендують шити гардини в тон зі стінами. Такий варіант не дуже вдалий. Якщо на шпалерах присутній малюнок, краще вибирати однотонний, світліший матеріал. І навпаки, якщо шпалери однотонні, тканина повинна бути з малюнком.

Популярні види штор

Розробка дизайну штор здійснюється за погодженням з клієнтом. Багато замовників приходять в салон штор з уже готовими ідеями. Незалежно від обраного варіанту, всім клієнтам буде корисно ознайомитися з функціональними можливостями різних моделей. У більшості випадків замовники зупиняють вибір на наступних варіантах:

  • класичних шторах: найбільш поширений і простий тип виконання штор (портьєри розсувного типу в поєднанні з тюлью);
  • римські штори: найбільш функціональний варіант (пошив таких штор вимагає в 2 рази менше тканини);
  • романські штори: підходять для класичного інтер'єру (присутні складки по верхньому краю);
  • японські штори: втілюють любов замовників до мінімалізму в сучасному інтер'єрі;
  • рулонні штори: зберігають привабливість класичних штор, дуже практичні.

Замовники можуть зупинити вибір на одному виді штор або скомбінувати кілька різновидів. Широкий асортимент тканин дозволить підібрати матеріал відповідного забарвлення, фактури. Для створення завершеного інтер'єру необхідно замовити пошиття штор в Києві.

Як правильно вибрати штори для пошиття на замовлення

Дизайнери рекомендують не зупинятися на асортименті готових композицій, представлених в магазинах. Набагато доцільніше замовити, пошиття штор на замовлення відповідного дизайну. В такому разі не доведеться нести портьєри до фахівців, щоб їх вкоротили. У разі індивідуального пошиття замовник отримає штори, що ідеально підходять для будь-якої кімнати (навіть з нестандартними вікнами). Штори на замовлення виготовляють в такому порядку:

  • вимірюється висота від краю гардини до підлоги;
  • визначається потрібна ширина штори;
  • підбирається відповідний відтінок тканини;
  • майстри допомагають вибрати кращий фасон штор.

Творчий підхід до пошиття штор — важливий нюанс. Відповідальний, креативний фахівець виконає всі необхідні виміри, а також порадить, яка тканина краще підійде для втілення задуманого проекту. У разі необхідності замовнику буде надана допомога у виборі дизайну. Як правило, при цьому враховуються розміри, стиль оформлення приміщення. Послуги з пошиття штор надаються на вигідних умовах. Над кожним замовленням працюють досвідчені фахівці. Навіть найбільш трудомістка робота виконується оперативно, в обумовлені терміни.

Вартість пошиття штор

Перед тим, як зробити замовлення, клієнти прагнуть дізнатися актуальні ціни пошиття штор в Одесі здійснюється за вигідною вартістю. Ціну замовлення визначає тип, кількість обраної тканини, складність пошиття виробу. У каталозі інтернет магазину штор Ланіта можна ознайомитися з фото і вибрати кращу тканину для пошиття гардин для спальні, вітальні, кухні, а також будь-якої іншої кімнати. У нас можна не тільки замовити пошиття, але і вигідно купити тканину оптом в Україні.