Фіранки на кухню – які бувають

Оформлення віконного отвору є завершальним штрихом створення інтер'єру кухні. Без фіранок на кухні не обійтися. За допомогою них можна втілити будь-які дизайнерські задуми та додати приміщенню домашнього тепла. При виборі фіранки необхідно враховувати зносостійкість та практичність матеріалу. Віддати перевагу правильніше бавовні та льону. Даний матеріал легко переться і має стійкість до ультрафіолету.

Фіранки для кухні фото – варіанти на будь-який смак

Вибираючи завіси на кухню з невеликою площею потрібно враховувати можливість візуального розширення простору. У зв'язку з цим фіранки для кухні акцентувати увагу потрібно на світлих тонах, оскільки темними поглинається простір, створюється відчуття темряви. Підбираючи фіранки для кухні по фото, зупинити вибір треба на текстилі з невеликим малюнком.

Знайомлячись із варіантами, необхідно правильно вибирати модель. Варто орієнтуватися на види:

  • вертикальні смуги сприяють візуальному збільшенню горизонту стелі;
  • горизонтальні – дозволять візуально розширити приміщення.

Вибираючи тюль на кухню для невеликого вікна, привабливіше виглядатиме повітряна, напівпрозора тюль. Оптимальний варіант сприяє оптичному збільшенню вікна за рахунок пропускання достатньої кількості потоків світла. Професійно вибрані стилі створять гармонійний інтер'єр.

Вибір завіс по кольоровій палітрі

Придбати фіранки на кухню певного кольору необхідно з урахуванням психологічних критеріїв:

  • червона, помаранчева, жовта палітра кольорів сприяє стимуляції нервової системи, функціонуванню життєдіяльності організму;
  • сірий, блакитний знижує апетит;
  • зелений може розслабити, створити гармонію, спокій.

Створюючи дизайн приміщення, необхідно враховувати усі складові. Це є гарантією того, що інтер'єр буде відповідати вашим бажанням.


Найкращі моделі для кухонного приміщення

Короткі фіранки повністю впораються зі своїм функціональним призначенням. Вони блокують та регулюють інтенсивність потоку світла, забезпечуючи захист приватності, декоративну привабливість. Для маленьких кухонь короткі фіранки вважаються оптимальним рішенням. Займаючи мінімум простору, вони дозволяють використовувати підвіконня, як додаткову робочу поверхню. Приміщення за допомогою них можна зробити просторішим, повітрянішим.

Дивіться також:

icon_chat icon_teleg icon_viber icon_mes icon_whatsapp icon_callback