Штори у стилі еклектика: як створити гармонію

Еклектика в інтер'єрі – це гармонійне поєднання меблів та декору, виконаних у кількох різних стилях. При цьому спостерігається зв'язок, що об'єднує 2–3 напрямки за кольором, текстурою, архітектурою. Гармонійний союз старого бачення з новим, східним із західним є вагомим чинником, за який мільйони людей полюбили еклектичний напрямок.
Цікаво, що штори в такому невизначеному стилі здатні оживити інтер'єр і це не вдарить по гаманцю. Інтернет-магазин Ланіта здатний запропонувати відмінну продукцію. Великий вибір відтінків та фактур заворожує погляд. Пропонуємо розглянути, які штори слід вибрати, якщо віддаєте перевагу еклектиці.

Конфигурация стиля

Конфігурація стилю

За основу береться змішання напрямків у дизайні. Тому при підборі фіранок необхідно звертати особливу увагу на матеріал, колір, крій. Кінцевий виріб має органічно виглядати на тлі загальної ситуації.
Головна особливість еклектики, що спостерігається у шторах, полягає у нетрадиційному поєднанні всіх складових. При створенні полотен цього типу застосовуються:

Такий декор може поєднуватися зі складками та драпіруванням.

Вибір тканин для еклектики

Купуючи матеріали, пам'ятайте про змішування стилів: грубе з ніжним, класика із сучасністю. Можна брати за основу щільні полотна та розбавляти їх невагомими тюлями. Сам стиль має на увазі поєднання часом непоєднуваного. Однак має бути єдина задумка, яка простежується по кімнаті або всьому приміщенню.

Выбор тканей для эклектики


Традиційно при виборі тканин надається перевага натуральним текстильним полотнам – бавовні, льону. Іноді використовується синтетика – поліестер. Еклектика має на увазі можливість поєднувати в собі все найкраще з інших напрямків. Тому загальна композиція виглядає яскраво, неординарно, цікаво та ненудно. Вона не зливається в інтер'єрі із загальним тлом, а виступає однією зі складових.
Якщо виникли проблеми зі стилем еклектики, звертайтеся до менеджерів інтернет-магазину «Ланіта». Вони допоможуть вибрати естетично правильну тканину, а при необхідності виконають пошиття та відправлять вам продукцію вже у готовому вигляді.

Актуальні кольори та візерунки

В еклектиці відсутні конкретні варіанти – відкривається повна свобода вибору. Головне, на що слід звертати увагу, то це на доречне поєднання. Можна вибрати кілька тканин у тон або контраст. Яскраві насичені кольори також допускаються – лимонний, бірюзовий, пурпуровий, морквяний. Доречними будуть великі виразні малюнки, які ляжуть на контраст.

Актуальные цвета и узоры


Якщо вирішили зупинитися на шторах пастельних тонів, вибирайте матеріал з легким, але насиченим принтом. Малюнки можуть бути розміщені по краях. При використанні східного орнаменту необхідно приділити увагу поєднанню елементів із загальним інтер'єром. Любителям завжди бути в тренді рекомендуємо підібрати штори, на яких виконаний плавний перехід кольорів - від блідих до насичених.

Цікаві варіанти комбінування

Часто в інтер'єрі використовується ліпнина. Якщо вирішили зупинити свій вибір на даній обробці, то підбирайте короткі розсувні штори з прикрасами у вигляді пензликів.
Для класичної основи підійдуть грубі гардини із невагомим прозорим тюлем. Шанувальники святкової атмосфери можуть доповнити банти рюшами, що спадають.
Строкатий східний принт добре поєднується зі стразами. Якщо в інтер'єрі є елементи ренесансу, то рекомендуємо додати до декору штор пір'я.

Сочетание тканей с элементами интерьера


Ґудзики та заклепки будуть доречні на гладких матеріалах. Складки можна використовувати разом із драпіруванням. Наприклад, вгорі – дрібний прихват, внизу – широкі та об'ємні волани.

Поєднання тканин з елементами інтер'єру

Еклектика дає свободу та підштовхує до сміливих експериментів. Однак при виборі пам'ятайте про практичність. Пропонуємо кілька рекомендацій:

  1. Кухня. Жири та пара осідають на фіранках. Тому вибирайте ті матеріали, які можна часто прати. Будуть актуальні римські штори. Прив'язки до кольору не існує. Однак дизайнери рекомендують підкреслити еклектику яскравими фасадами та фіранками в тон.
  2. Вітальня. Трендом є застосування на вікнах тієї ж тканини, що оббивка на меблях. Можна пограти з комбінуванням різної висоти полотен.
  3. Спальня. Тут актуальні поєднання легких тюлів та важких портьєрів. Відмінно виглядає в інтер'єрі, якщо штора та покривало на ліжко виготовлені з однієї тканини.
  4. Дитяча. В еклектиці для цієї кімнати прийнятний грайливий стиль з будь-якими комбінаціями рюшів, бантів, страз.

При продумуванні інтер'єру головне не боятися експериментувати. Можна підглянути трендові варіанти в інтернеті та внести щось своє. Тоді дизайн вийде фантастичним!

icon_chat icon_teleg icon_viber icon_mes icon_whatsapp icon_callback