Бірюзові штори в інтер'єрах

Бірюзові штори в інтер'єрі – ознака гарного смаку, креативності власників житла. Вони чудово гармонують із мінімалістським інтер'єром, який оформлений у світлих відтінках. За останні кілька років бірюзовий колір вибився у лідери, його дедалі частіше стали використовувати для оформлення декору. Справа в тому, що за допомогою такого яскравого відтінку можна розставити потрібні акценти, а також надати яскравості, створити дивовижну стилістику.

Бирюзовые шторы в интерьере

Бірюзові штори в інтер'єрі

Гардини бірюзового кольору - це досить яскравий варіант оформлення віконного отвору. З його допомогою можна буквально "оживити" будь-який інтер'єр, надати йому нових акцентів, свіжості та прохолоди. Бірюзові завіси для вітальні рекомендується вибирати, якщо приміщення розташовується на сонячному боці. Холодна бірюза "освіжатиме" кімнату, роблячи її більш затишною.

Унікальний бірюзовий колір може стати гідною окрасою будь-якого приміщення. Для отримання оптимального ефекту слід не забувати про основні властивості цього текстилю:

  • бірюзові відтінки можуть використовуватися як домінуючі;
  • для невеликих приміщень краще вибирати бірюзовий матеріал світлого відтінку;
  • бірюзові штори можна розбавляти білими, кремовими, а також сірими відтінками.

Широкий асортимент бірюзових матеріалів для пошиття штор вражає достатком. Тканина буває різних фактур, відтінків. Відповідно, декоративних рішень з оформлення віконних отворів безліч. У лінійці також є безліч матеріалів з бірюзовим візерунком або фоном. Підібрати найкращий варіант і пошити гарні гардини на кухню не складе труднощів.

Бірюзова гардина на кухню

Бірюзовий відноситься до холодних кольорів. Таким чином, бірюзові штори для кухні створюють враження великих розмірів приміщення. Завдяки такій композиції віконний отвір вдасться візуально збільшити. Як відомо, багато покупців орієнтуються саме на такі характеристики при виборі відповідного матеріалу. Фахівці стверджують, що бірюзова тканина діє на нервову систему заспокійливо. В Інтернет-магазині клієнти можуть купити гардини недорого високої якості.

Бірюзові штори для вітальні

Поєднання бірюзової тканини з другими відтінками

Незважаючи на те, що бірюзовий колір вважається універсальним, для отримання приємного візуального ефекту матеріал рекомендується поєднувати з іншими відтінками:

  • білими: при поєднанні бірюзового та білого кольорів виходить класичний союз. Для завершення образу інтер'єр рекомендується доповнити аксесуарами текстилю схожих відтінків;
  • коричневими: додаючи до коричневих шпалер із білим малюнком бірюзові штори, вдасться отримати стильний дизайн;
  • золотистими: найкращий варіант такого поєднання кольорів - бірюзовий фон з непомітним золотим малюнком.

Ціни на тканину для штор залежать від складу матеріалу, його фактури. Якісна продукція відрізняється рівним малюнком, такі матеріали практично не мнуться, їх відрізняє простота експлуатації. Для того, щоб підібрати найбільш підходящі штори в спальню, рекомендується враховувати стиль оформлення приміщення, його розміри, колір меблів, які планується розмістити.

Дивіться також:

icon_chat icon_teleg icon_viber icon_mes icon_whatsapp icon_callback